Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Rozmer

Umiestnenie

Použitie

Povrch

Rektifikát

Materiál

Trieda

technicke-vlastnosti

Obklady a dlažby

Inšpirujte sa širokou ponukou moderných talianskych a španielskych dlažieb, ktoré je možné zároveň použiť aj ako obklad do kúpeľne či za kuchynskú linku. Porcelánové gresové dlažby z našej ponuky sú skvelým riešením pre domácnosti zariadené v modernom, klasickom či retro alebo vintage štýle. Pokiaľ hľadáte nadčasové riešenie, skvelou voľbou je rozhodne dlažba imitujúca drevo, ktorá sa hodí nielen do obývačky ale aj do kúpeľne napríklad na stenu v sprchovom kúte. Retro kobercové dizajny sú zasa určené extravagantnejším zákazníkom, ktorí chcú svoju domácnosť ozvláštniť.

Obklady a dlažby
Akcia !
Siberia 30x60R (matný povrch)
36,90 € / m2
39,85 € / bal

Biela farba patrí medzi absolútne klasiky, čo sa týka dlažieb, obkladov či celkového dizajnu v interiéri. Španielska séria Siberia disponuje dokonalo čistou bielou farbou s belosťou číslo 70. Obklady z tejto série sú oveľa belšie než akékoľvek iné „biele obklady“, ktoré sú na trhu bežne dostupné. Okrem čistej bielej farby disponujú obklady Siberia antibakteriálnymi vlastnosťami, a teda minimalizujú prítomnosť škodlivých baktérií, pričom nemajú žiadny negatívny vplyv na zdravie človeka. Vďaka dokonalej hladkej povrchovej úprave a žiadnej citeľnej drsnosti na povrchu sa veľmi jednoducho čistia a udržiavajú. Navyše moderný a minimalistický dizajn z týchto obkladov robia perfektné riešenie pre každú kúpeľňu či kuchyňu.

Akcia !
Yamen Crema 60x120R
42,90 € / m2
61,78 € / bal

Interiérová dlažba Yamen Crema je ideálnym riešením pre minimalistické moderné domácnosti vďaka svojmu jednoduchému, no nadčasovému mramorovému dizajnu v béžovom farebnom prevedení. K dispozícii je v lesklej povrchovej úprave a vo veľmi obľúbenom formáte 60x120 cm. Španielska produkcia zabezpečuje vysokú kvalitu tejto gresovej, mrazuvzdornej a rektifikovanej dlažby. Táto porcelánová dlažba je ideálna do obývačky, kuchyne, chodby či ako obklad do kúpeľne.

Akcia !
Sevilla Mosaico 30x30R (leštený povrch)
15,90 € / ks
15,90 €

Veľkoformátová a zároveň multiformátová rektifikovaná dlažba Sevilla je vhodná pre všetkých milovníkov luxusných kúpeľní v mramorovom dizajne. Dlažbu je možné zároveň použiť aj ako obklad do kúpeľne či za kuchynskú linku. Kvalitu jednotlivých dlaždíc podčiarkuje to, že sú rektifikované a gresové – mrazuvzdorné. Leštený povrch ich však predurčuje na použitie výhradne v interiéri. Zariaďte si svoju domácnosť v elegantnom štýle vďaka imitácii bieleho mramoru, ktorý zabezpečí exkluzívny a luxusný prvý dojem.

Akcia !
Oxidatio Tellurium 60x120R
37,90 € / m2
54,57 € / bal

Dokonalú imitáciu hrdze znázorňuje dlažba Oxidatio Tellurium, ktorú možno zaradiť do moderného až industriálneho štýlu bývania. Digitálna tlač zabezpečuje rozdielny dizajn jednotlivých dlaždíc, ktoré je možné vzájomne kombinovať. Celá séria Oxidatio je mrazuvzdorná, porcelánová, gresová. Dlažbu je možné použiť aj ako exteriérovú dlažbu či interiérový obklad. Súčasný trend v oblasti interiérového dizajnu sú nepochybne veľkoformátové dlaždice, vďaka čomu vzniká na stenách a podlahách minimálne množstvo škár.

Akcia !
Mieres Pearl Mosaico 30x30R
15,90 € / ks
15,90 €

Ak chcete dosiahnuť opticky väčší priestor, skvelým riešením sú leštené povrchy. Tento dokonalo hladký povrch jednoducho rozoznáte od bežných glazovaných lesklých dlažieb, ktoré v určitom sklone a uhle dopadu svetla upozorňujú na svoj nedokonalý „vrúbkovaný“ povrch. Pri leštených dlažbách Vám niečo také rozhodne nehrozí. V každom sklone dlaždíc či uhle dopadu svetla bude povrch jednotlivých dlaždíc dokonalo hladký. Ak preferujete mramorový dizajn v studených farebných tónoch, séria Mieres vo farbe Pearl je pre Vás tým pravým riešením.

Akcia !
Mieres Cream Mosaico 30x30R
15,90 € / ks
174,90 €

Ak chcete dosiahnuť opticky väčší priestor, skvelým riešením sú leštené povrchy. Tento dokonalo hladký povrch jednoducho rozoznáte od bežných glazovaných lesklých dlažieb, ktoré v určitom sklone a uhle dopadu svetla upozorňujú na svoj nedokonalý „vrúbkovaný“ povrch. Pri leštených dlažbách Vám niečo také rozhodne nehrozí. V každom sklone dlaždíc či uhle dopadu svetla bude povrch jednotlivých dlaždíc dokonalo hladký. Ak preferujete mramorový dizajn v teplých farebných tónoch, séria Mieres vo farbe Cream je pre Vás tým pravým riešením.

Akcia !
Etnochic Nero 30x30
21,90 € / ks
21,90 €

Mozaika ako obklad zvýrazní akúkoľvek miestnosť či prvok v priestore. Skvelo vynikne v kúpeľni ako kúpeľňový obklad napríklad nad umývadlom či v sprchovom kúte, v kuchyni ako obklad za kuchynskou linkou alebo na barovom pulte či ako obklad do chodby alebo predsiene. Mozaikové kachličky dodajú domácnosti eleganciu a povýšia celý priestor na vyššiu úroveň vďaka ich elegancii a luxusu. Nepochybne ide o prvok, ktorý je nadčasový a bude trendy a štýlový vždy. Stačí len zvoliť farebné prevedenie, ktoré najviac korešponduje so zvyšnými obkladmi a dlažbami použitými v priestore.

Akcia !
Intro White 60x60R
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Výrazné žilovanie, dokonalá imitácia bieleho mramoru a luxus. To všetko reprezentuje dlažba zo série Intro, ktorá je k dispozícii v exkluzívnom lesklom prevedení v obľúbenom rozmere 60x60 cm. Dlažba je mrazuvzdorná, gresová, porcelánová a teda vysoko kvalitná. Vyrába sa v Španielsku a ideálna je ako dlažba do kuchyne, kúpeľne, chodby či dokonca obývačky v kombinácii s podlahovým kúrením. Tieto luxusné a moderné mramorové dlaždice vytvoria neopakovateľnú atmosféru práve u vás doma.

Akcia !
Aparo Mate 60x60R
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Pokiaľ hľadáte bielu matnú dlažbu, Aparo Mate je pre vás tým pravým riešením. Španielsky výrobca prichádza s gresovou dlažbou, ktorá má snehobielu farbu v matnej povrchovej úprave. K dispozícii je rozmer 60x60 cm, ktorý možno použiť ako dlažbu do interiéru alebo ako obklad na stenu v kúpeľni či za kuchynskú linku. Táto moderná rektifikovaná dlažba sa hodí k rôznym štýlom bývania do obývačky, kuchyne, chodby, predsiene či kúpeľne.

Akcia !
Lavi Noce 60x60R
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Gresový obklad v prevedení Noce je svojou farbou najtmavší z celej série Lavi. Moderné interiéry vnímame ako dokonalú ,,cieľovú skupinu,, pre túto farbu. Lesklý povrch dodáva Lavi Noce elegantný nádych, použitie týchto obkladov a dlažieb teda možno zaradiť aj do retro štýlu. Veľmi zaujímavou kombináciou by bola práve voľba obkladu či dlažby v odtieni Noce spolu so zlatými doplnkami, napríklad v obývačke alebo kúpeľni .

Akcia !
Lavi Gris 60x60R
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Španielské obklady a dlažby tvoria súbor kvality a estetickosti pre moderné bývanie. Táto lesklá dlažba je ideálna do obývačky, kuchyne, chodby či ako obklad do kúpeľne. Vďaka svojmu nevšednému sivému odtieňu vzniká perfektná príležitosť k úprave moderných minimalistických interiérov. Predstavivosti sa medze nekladú, kombinácia s prírodnými prvkami, napríklad s drevodekorom je teda na mieste. Mierne kolísanie odtieňov zaručuje neobyčajný dizajn a nekonečnú škálu kombinácií obkladov na stenu, či podlahových dlažieb.

Akcia !
Lavi Blanco 60x60R
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Lavi Blanco predstavuje elegantnú, exkluzívnu a luxusnú interiérovú dlažbu za prijateľnú cenu. Moderná dlažba imitujúca kameň je perfektnou voľbou pre všetky druhy domácností. Lavi Blanco predstavuje mnoho využití v domácnostiach v modernom, retro či minimalistickom štýle, vďaka svojej osobitnej bielej farbe. Perfektne sa hodí aj ako kuchynský obklad, či dlažba do kúpeľne. Možností je tu naozaj nespočetne veľa, nakoľko farbou umožňuje nekonečnú škálu kombinácií vo Vašom interiéri.