Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Rozmer

Umiestnenie

Použitie

Povrch

Rektifikát

technicke-vlastnosti

Retro dlažby a obklady

Obklady a dlažby v retro štýle sa tešia neustále narastajúcej popularite, preto sa dá s dôrazom tvrdiť, že zažívajú novú zlatú éru. Tento typ interiérového obkladu v štýle patchwork je špecifický svojim vzhľadom ale i netradičným a jedinečným rukopisom. Vzorované dlažby tohto typu, premietajú do svojho dizajnu spojenie minulosti so súčasnými trendmi, ako napríklad zošívanie rôznofarebných kusov látok práve tak, že spolu vytvárali väčšie geometrické vzory. Tieto retro prvky odporúčame kombinovať s jednofarebným základom či dlažbou s imitáciou dreva. Doplňte aj vy klasické obklady retro prvkom a zaspomínajte na dobu minulú.

Retro dlažby a obklady
Akcia !
Nusa Decor 80x80R
55,90 € / m2
71,55 € / bal

Španielske dlažby a obklady vynikajú svojím špecifickým vzhľadom a výbornou kvalitou. Výnimkou nie je ani retro interiérová dlažba Nusa, ktorá sleduje aktuálne trendy a prináša netradičný cementový dizajn dlažieb a obkladov „carpets“. Vďaka jemnému kvetinovému vzoru je skvelým riešením nielen ako dlažba do kúpeľne, ale aj do predsiene, obývačky, kuchyne, chodby či ako obklad do kúpeľne. K dispozícii je v rektifikovanom rozmere 80 x 80 cm, vďaka čomu bude počet škár na podlahe či stene minimálny.

Akcia !
Mikonos Decor 60x60
39,90 € / m2
43,09 € / bal

„Carpets“ dizajn dlažieb a obkladov reprezentuje aj séria Mikonos zo španielskej produkcie. Táto vzorovaná dlažba je skvelým retro prvkom do domu či bytu. Gresová dekoratívna dlažba z kolekcie pozostáva z mixu 6 rôznych typov, ktoré sú v balíkoch usporiadané náhodne, vďaka čomu je pokládka vždy jedinečná a neopakovateľná. Celú sériu možno skombinovať s jednofarebnými kúpeľňovými obkladmi Easy Colors v teplejších farebných tónoch, pri ktorých bude dlažba prípadne obklad Mikonos pôsobiť ako dekoratívny prvok.

Akcia !
Santorini Decor 60,8x60,8
39,90 € / m2
73,82 € / bal

Ako už z názvu dlažby Santorini vyplýva, tento „kobercový“ vzhľad prináša do akéhokoľvek priestoru prímorskú atmosféru nielen na podlahách ale aj stenách miestností. Celá séria Santorini pozostáva zo vzorovaných dlažieb v 7 rôznych dizajnoch, ktoré sú v balíkoch usporiadané náhodne. Táto španielska interiérová dlažba so saténovým povrchovým prevedením skvelo vynikne nielen v kúpeľniach ako dlažba na podlahu či obklad na stenu, ale aj v iných priestoroch ako veľmi trendy retro prvok. Skúste túto dlažbu skombinovať s jednoduchými obkladmi Easy Colors aj vo Vašej kúpeľni.

Akcia !
Java Decor 80x80R
55,90 € / m2
71,55 € / bal

Netradičná interiérová dlažba zo španielskej produkcie reprezentuje tzv. „kobercový“ dizajn dlažieb a obkladov. Séria Java sa vyrába v rektifikovanom aktuálne trendy rozmere 80 x 80 cm. Skvelo sa hodí do veľkých priestorov, pričom sa môže kombinovať s prvkami v priestore v modernom aj retro štýle bývania. Interiérová gresová dlažba so saténovým povrchom pozostáva z 8 rôznych dizajnov, ktoré sú v balíkoch usporiadané náhodne. Dlažbu možno zároveň použiť aj ako veľkoformátový obklad na stenu do kúpeľne.

Akcia !
Cozumel Decor 59,5x59,5R
43,89 € / m2
62,33 € / bal

Španielska séria Cozumel je séria so saténovým povrchom. Ak milujete dizajnové kúsky a chcete oživiť priestory domácnosti o niečo odlišné a zároveň elegantnéRektifikované hrany Vám zaručia minimalizáciou škár. Gresový materiál, ktorý je zároveň mrazuvzdorný. Cozumel je možné použiť nie len ako obklad do Vašich kúpeľní, ale aj ako dlažbu do celého domu či bytu. Táto séria s "kobercovým" dizajnom je vhodná na podlahové kúrenie v modernom obľúbenom formáte 59,5x59,5 cm. Rôzne dizajny, ktoré sú v balíkoch usporiadané náhodne

Akcia !
Mindanao Decor 60,8x60,8
39,90 € / m2
59,05 € / bal

Séria Mindanao je španielska dlažba, ktorá zaujme na prvý pohľad. Dizajn špecifický kobercovým dizajnom so "saténovým" povrchom v obľúbenom rozmere 60x60. V balíkoch sú dizajny usporiadané náhodne. Viete si vytvoriť neopakovateľný obrazec. Univerzálna séria, ktorú je možno použiť ako dlažbu do domu či bytu, alebo ako obklad do Vašich kúpeľní. Dokonalo zrezané hrany Vám zaručia minimalizáciu škár. Gresový teda mrazuvzdorný materiál, dlažbu je možné použiť aj v exteriéri. Vhodná aj na podlahové kúrenie. 

Akcia !
Vintage Decor 60x60
39,90 € / m2
57,46 € / bal

Milujete Vintage a hľadáte niečo v modernom štýle? Tak toto je presne to čo potrebujete! Španielska séria s dokonalými technickými vlastnosťami a neopakovateľnými obrazcami. V balíkoch sú dizajny náhodne usporiadané. Dokonalo zrezané hrany s ktorými dosiahnete efekt minimalizácie škár. Kobercový dizajn so saténovým povrchom v obľúbenom formáte 60x60. Vintage je univerzálna séria, ktorú je možné použiť ako dlažbu či obklad. Gresová dlažba je mrazuvzdorná, preto je možné ju použiť aj do exteriéru. Je vhodná aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Creta Decor 60x60
39,90 € / m2
43,09 € / bal

Medzi najpredávanejšie dlažby a obklady „kobercového“ dizajnu patrí bezpochyby španielska séria Creta od výrobcu Absolut Group. Táto lesklá interiérová dlažba pozostáva z 9 rôznych dizajnov v béžových farebných tónoch, ktoré možno vzájomne kombinovať a vyskytujú sa v balíkoch náhodne. Vďaka tomu vznikajú na podlahách a stenách jedinečné a neopakovateľné obrazce. Vzorovanú dlažbu Creta odporúčame kombinovať v kúpeľniach s jednofarebnými lesklými béžovými alebo vanilkovými obkladmi zo série Easy Colors.

Akcia !
Cancun Decor 60x60
61,90 € / m2
66,85 € / bal

Vneste do svojej domácnosti rustikálny dizajn vďaka vzorovaným dlažbám a obkladom v dizajne „carpets“, ktorých súčasťou je aj španielska séria Cancun. Táto interiérová lappato dlažba, ktorú možno zároveň použiť aj ako kúpeľňový obklad či ako obklad za kuchynskú linku, pozostáva zo 7 rôznych dizajnov, ktoré sú v balíkoch usporiadané náhodne. Vďaka kombinácií jednotlivých kusov vznikajú na podlahách a stenách neopakovateľné obrazce v luxusnom, no zároveň elegantnom rustikálnom štýle

Akcia !
Honshu Decor 59,5x59,5R
43,89 € / m2
62,33 € / bal

Miluješ eleganciu a hľadáš niečo netradičné? Si na správnom mieste. Séria Honshu je netradičná svojím kobercovým dizajnom a "saténovým" povrchom. Neopakovateľné obrazce, ktoré Vám vzniknú, nakoľko v každom balíku sú dizajny usporiadane náhodne. Honshu je univerzálna séria, je ju možné použiť ako dlažbu do celého domu a bytu, alebo ako obklad do kúpeľní. Španielska séria má dokonalé technické vlastnosti. Gresový materiál, ktorý je zároveň mrazuvzdorný. Preto je možné dlažbu použiť aj do exteriéru. Rektifikované hrany zaručujú minimalizáciu škár. V obľúbenom formáte 59,5x59,5.