Závesné WC

Závesné toalety s hranatým alebo oválnym dizajnom v ponuke v troch typoch: Luna, Terra, Ocean. Predstavujú moderné riešenie pre akúkoľvek kúpeľňu. A nie len pri súkromných kúpeľniach, ale aj pri rôznych projektových riešeniach. Závesné WC sú kompatibilné so všetkými bežne predávanými európskymi značkami splachovacích systémov. Balenie pozostáva z toaletnej misy a dosky na toaletu. Splachovacie toalety však nevyniknú iba svojím vzhľadom, ale aj funkčnosťou

Závesné WC
Akcia !
Luna
199,00 € 149,25 €

Závesná toaleta s hranatým dizajnom predstavuje moderné riešenie pre akúkoľvek kúpeľňu. Všetko neestetické zostáva v kúpeľni skryté vďaka zabudovanej závesnej toalete. Závesný splachovací záchod Luna však nevyniká iba svojím vzhľadom, ale aj funkčnosťou. Toaleta Luna má zadný vývod, pozostáva z WC misy a záchodovej dosky s pomalým sklápaním. Závesné WC Luna je kompatibilné so všetkými bežne predávanými európskymi značkami splachovacích systémov ako napríklad Hansgrohe či Geberit. Jednoduchý dizajn keramického záchodu možno využiť nielen v súkromných kúpeľniach, ale aj pri rôznych projektových riešeniach.

Akcia !
Terra Rim-Out
199,00 € 149,25 €

Závesný záchod bez splachovacieho okruhu s čiastočne oválnym dizajnom predstavuje moderné riešenie pre akúkoľvek kúpeľňu. Všetko neestetické zostáva v kúpeľni skryté vďaka vstavanému závesnému záchodu. Splachovacie WC Terra však nevyniká iba svojím vzhľadom, ale aj funkčnosťou. Toaleta Terra má zadný odpad, pozostáva z toaletnej misy a dosky na toaletu s pomalým sklápaním. Závesné WC Terra je kompatibilné so všetkými bežne predávanými európskymi značkami splachovacích systémov ako napríklad Hansgrohe či Geberit. Jednoduchý dizajn keramického WC Terra možno využiť nielen v súkromných kúpeľniach, ale aj pri rôznych projektových riešeniach.

Akcia !
Ocean
199,00 € 149,25 €

Závesný WC záchod s oválnym dizajnom predstavuje moderné riešenie pre akúkoľvek kúpeľňu. Všetko neestetické zostáva v kúpeľni skryté vďaka vstavanému WC. Splachovacia toaleta Ocean však nevyniká iba svojím vzhľadom, ale aj funkčnosťou. Toaleta Oceanzadný vývod, pozostáva zo záchodovej misy a dosky na toaletu s pomalým sklápaním.  Závesné WC Ocean je kompatibilné so všetkými bežne predávanými európskymi značkami splachovacích systémov ako napríklad Hansgrohe či Geberit. Jednoduchý dizajn keramickej toalety Ocean možno využiť nielen v súkromných kúpeľniach, ale aj pri rôznych projektových riešeniach.